Jubileusz 100-lecia urodzin Pani Niny Nieczajew

ks. Paweł Stefanowski, 28.05.2019

26 maja w V niedzielę po Passze w szczecińskiej Cerkwi miało miejsce niezwyczajne wydarzenie. Jedna z naszych parafianek obchodziła swoje 100 urodziny.

Pani Nina Nieczajew podczas Boskiej Liturgii przyjęła sakrament Eucharystii, a po zakończeniu nabożeństwa uczestniczyła w dziękczynnym molebniu w intencji jubilatki. W uroczystościach wzięło udział czworo jej dzieci, z których troje przyjechało z różnych stron świata. Córka Lidia przyjechała aż z Chicago w USA. Jubilatka otrzymała kosz z kwiatami, a Parafia zaprosiła wszystkich obecnych na urodzinowy tort. Drogiej Pani Ninie Nieczajew wszyscy zebrani życzyli zdrowia oraz wielu lat życia. Listy gratulacyjne dla szanownej Jubilatki nadesłali Prezes Rady Ministrów Pan Mateusz Morawiecki oraz Prezydent Miasta Szczecin Pan Piotr Krzystek.