II Parafialny Dzień Dziecka we wrocławskiej katedrze

ks. Igor Habura, 11.06.2018

W niedzielę, 10 czerwca po raz drugi odbył się we wrocławskiej katedrze Parafialny Dzień Dziecka. W tym roku na dzieci czekało jeszcze więcej atrakcji, radosnej muzyki i dobrej zabawy. Na początku głos zabrał proboszcz ks. Jerzy Szczur, który serdecznie przywitał najmłodszych i ich rodziców. Przypomniał, że w Cerkwi każde dzieło powinno rozpoczynać się modlitwą. Reakcja dzieci była natychmiastowa i zaraz po słowach o. Jerzego z dziesiątek młodych gardeł wydobył się piękny śpiew modlitwy „Otcze nasz”. Następnie rozpoczęto zabawę. Dzieci, wraz z rodzicami uczestniczyły w wielu zabawach zręcznościowych, sportowych itp. Podobnie jak w poprzednim roku nie zabrakło stanowiska z malowaniem twarzy. Całość dopełnił bogaty bufet zorganizowany przez samych rodziców. Na zakończenie dzieci wraz z rodzicami przygotowały niespodziankę dla pani Anny Sydoruk – dyrygentki chóru dziecięcego działającego przy katedrze – jako wyraz wdzięczności za trud, cierpliwość i poświęcenie z jakim angażuje się w pracę z najmłodszymi.

Zdjęcia: Andrzej Bołkowski, ks. Igor Habura

Więcej zdjęć pod adresem: photos.google.com