Spotkanie Bractwa Młodzieży Prawosławnej naszej diecezji z nowym opiekunem

Paweł Cebulski, 02.12.2017

W minioną niedzielę, 26 listopada, w salce parafialnej cerkwi św. św. Cyryla i Metodego odbyło się ostatnie już spotkanie, podczas którego młodzież robiła bombki - dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na działalność naszego Bractwa.

Oficjalnie ogłoszony i przedstawiony został wszystkim nowy opiekun diecezjalny naszego Bractwa - o. Marek Kiślak, który w swoich pięknych słowach zwrócił się do nas mówiąc o powadze i pełni świadomości trudu, jaki zdecydował się na siebie wziąć.

Wspólnie z ojcem Markiem zostały uchwalone wstępne decyzje związane z działalnością zarządu oraz całego bractwa na terenie naszej diecezji. Wszystkich zachęcamy do czynnego śledzenia naszej strony, gdyż to tam będziemy wstawiali bieżące ogłoszenia odnośnie spotkań i innych inicjatyw.

Konkurs na najładniejszą bombkę wygrał ks. Grzegorz Cebulski.

Liczymy, że z każdym spotkaniem przybędzie Was coraz więcej - nie tylko we Wrocławiu.

Zdjęcia: Daria Kuziak