Nowe żyrandole w Cerkwi w Starym Wołowie

ks. Aleksander Konachowicz, 25.05.2021

W ostatnią niedzielę, 23 maja, zostały poświęcone dwa żyrandole w cerkwi w Starym Wołowie. Wydarzenie to mogło być zrealizowane dzięki ofiarności wielu osób i przy ogromnym zaangażowaniu parafian. Dwa żyrandole oświecają teraz nawę główną i prezbiterium. Dodatkowo została wykonana nowa instalacja elektryczna, która pozwoli na bezpieczne korzystanie tegoż oświetlenia.

Jeszcze raz wyrażamy ogromną wdzięczność wszystkim ofiarodawcom i parafianom, którzy brali udział w niezbyt prostej instalacji nowych żyrandoli.

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć niewielką społeczność prawosławną w Starym Wołowie, podajemy nr konta, na które można przesyłać swoje dobrowolne ofiary: Bank PKO SA 82124067681111001088202717