Wyjazd do Niemiec na Festiwal Młodzieży z Bractwem Młodzieży Prawosławnej Diecezji Wrocławsko – Szczecińskiej

ks. Marek Kiślak

Bractwo Młodzieży Prawosławnej Diecezji Wrocławsko – Szczecińskiej zaprasza do wzięcia udziału w Festiwalu Młodzieży w miejscowości Volkenroda w Niemczech.

Termin: 22-24.06

Wyjazd 22.06 o godzinie 12.00, Katedra Narodzenia NMP ul. Św. Mikołaja 40 we Wrocławiu.

Zachęcamy do wyjazdu i prosimy nie zwlekać z zapisami. Wiąże się to z organizacją wyjazdu m.in. z rezerwacją noclegów.

W drodze powrotnej zwiedzanie miasta Erfurt i cerkwi w Weimarze.

Maksymalna liczba uczestników: 20

Zaproszenie do udziału w Festiwalu Młodzieży jest jednym z przejawów współpracy Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego i Evangelische Kirche Mitteldeuchland. To doskonała okazja do integracji i nawiązania kontaktów z młodzieżą z zaprzyjaźnionego Ewangelickiego Kościoła Środkowych Niemiec.

Zapisy i szczegółowe informacje do 16 czerwca: Eliasz Hunczak tel.: 726 113 202 i ks. Mariusz Kiślak tel. 609 453 424.

ZAPRASZAMY!