Zapisy na XVII pieszą pielgrzymkę Warszawa - św. Góra Grabarka

ks. Igor Habura

Z błogosławieństwa Jego Ekscelencji abp. Jerzego już po raz kolejny organizowana jest grupa pielgrzymów z Diecezji Wrocławsko-Szczecińskiej do wzięcia udziału XVII pieszej pielgrzymce na św. Górę Grabarkę na święto Przemienienia Pańskiego (19 sierpnia).

Pielgrzymka organizowana jest z błogosławieństwa Jego Eminencji Wielce Błogosławionego Sawy Metropolity Warszawskiego i całej Polski przez parafie Św. Marii Magdaleny i św. Jana Klimaka oraz Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Warszawie.

Pielgrzymka rozpocznie się 13 sierpnia 2019 roku, o godz. 7.00 zostanie odsłużona św. Liturgia w cerkwi śww. Apostołów Piotra i Pawła w Wołominie, ul. Fieldorfa 12.

Zapisy (dotyczące uczestnictwa w pielgrzymce, koszulki) w warszawskich parafiach. Dodatkowych informacji udzielają organizatorzy: ks. Jerzy Kulik tel. 600 309 477 (parafia katedralna), ks. Paweł Korobeinikov (tel. 501122560) korobeinikov@onet.pl lub prawoslawie@prawoslawie.pl

Zapisy z naszej diecezji przyjmuje również ks. Igor Habura - igor.habura@o2.pl

Spotkanie uczestników pielgrzymki będzie w dniu wyjścia (13 sierpnia) na dziedzińcu przed katedrą Marii Magdaleny, skąd o godz. 6:15 autokar przewiezie zgłoszonych wcześniej uczestników do Wołomina.

Bus, który będzie transportować bagaże pielgrzymów podstawiony będzie o godz. 6:00 na dziedzińcu przed katedrą Marii Magdaleny.

Więcej informacji o tym co zabrać oraz regulamin pielgrzymki można znaleźć klikając TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania!

Cofnij