Zaproszenie na II Festiwal "Biała Lilia" do Sokołowska

ks. Igor Habura

Parafia Prawosławna św. Archanioła Michała w Sokołowsku i fundacja św. Elżbiety księżnej Fiodorownej już 20 lipca od godziny 12.00 zapraszamy wszystkich do Sokołowska na II Festiwal “Biała Lilia”.

Festiwal „Biała Lilia” w Sokołowsku to wydarzenie integrujące środowisko lokalne wokół tradycji uzdrowiskowej miejscowości, przyczyniające się do wzrostu poczucia wspólnoty i zadowolenia mieszkańców, integracji międzypokoleniowej oraz podniesienia atrakcyjności Sokołowska. Szczególny akcent położony będzie na ofercie aktywnego spędzania czasu w Sokołowsku, poprzez udział w zabawach, warsztatach, koncertach, spacerze historycznym i zwiedzaniu cerkwi. Przedstawimy historię Sokołowska i jego mieszkańców, nawiązując do czasów świetności gdy było wzorem dla powstania słynnego Davos w Szwajcarii.

W przestrzeni parku znów rozbrzmiewać będzie muzyka oraz śpiewy zespołów. Na stoiskach wystawienniczych będzie bogata oferta produktów naturalnych, a w salach warsztatowych i w plenerze odbywać się będą wykłady i warsztaty, m.in. rękodzielnicze, kulinarne, wyrobu kosmetyków naturalnych, wytwarzania mieszanek ziołowych z sokołowskich łąk. Liczne atrakcje przyciągną także turystów.

Cofnij