Kurs języka angielskiego w Cieplicach

ks. Marek Kiślak

Zapraszamy na kurs języka angielskiego, który odbędzie się w Prawosławnym Domu Opieki pw. św. Apostoła Pierwszego Męczennika i Arcydiakona Stefana w Cieplicach.

Termin: 15-28.07.2018 r.

Wiek uczestników: od 15 lat

Dorośli: 950zł

Młodzież do lat 18: 800zł

Zakwaterowanie: pokoje 2-os. z łazienkami

Zajęcia: 4,5 h dziennie (3 h do obiadu + 1,5 h po kolacji), 3 grupy zaawansowania

Wycieczki: 3 bezpłatne wycieczki, w tym jedna całodniowa

Ilość miejsc: 15

Nauka języka angielskiego jest BEZPŁATNA. Uczestnicy pokrywają koszty noclegu i wyżywienia.

Profesjonalni lektorzy zapewnią najwyższy poziomo nauczania w miłej atmosferze.

Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.

W praktyce: W dniu rozpoczęcia 16.07, po kolacji odbywa się rozmowa kwalifikująca do poszczególnych grup zaawansowania, zajęcia zaczynają się od poniedziałku rano, w sobotę zajęcia trwają do obiadu, niedziela jest dniem wolnym od zajęć, zakończenie kursu w piątek 28.07, wyjazd w sobotę 29.07 po śniadaniu.

ZGŁOSZENIA: pod numerem telefonu: 609 453 424 lub mailowo: dom.opieki1@wp.pl

Ważne!

Kurs jest jednym z praktycznych przejawów ekumenicznej współpracy Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego i Ewangelickiego Kościoła Środkowych Niemiec. Poza nauką języka angielskiego na najwyższym poziomie kurs służy wzajemnemu poznaniu się wiernych prawosławnych i ewangelickich obu kościołów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!