Zaproszenie na autokarową pielgrzymkę "szlakiem polskich monasterów"

ks. Igor Habura

Z błogosławieństwa JE Jerzego Arcybiskupa Wrocławskiego i Szczecińskiego, Siestryczestwo im. św. wielkiej męczennicy Barbary przy Katedralnej Parafii Prawosławnej we Wrocławiu organizuje 5-dniową pielgrzymkę autokarową szlakiem polskich monasterów w terminie od 11 do 16 września.

Program pielgrzymki przywiduje pobyt w następujących monasterach i domach zakonnych:

Stauropigialny Monaster św. Onufrego w Jabłecznej

Dom Zakonny św. Serafina z Sarowa w Kostomłotach

Żeński Dom Zakonny św. Mikołaja Cudotwórcy w Holeszowie

Monaster świętych Marty i Marii na Grabarce

Monaster św. Dymitra Sołuńskiego w Sakach

Żeński Dom Zakonny św. wielkiej męcz. Katarzyny w Zaleszanach

Skit świętych Antoniego i Teodozjusza Kijowsko-Pieczerskich. Obchody święta 14-15 września

Monaster Narodzenia NMP w Zwierkach

Monaster Zwiastowania NMP i św. Jana Teologa w Supraślu

Wyjazd 11.09.2023 o godz. 22.00 spod Katedry we Wrocławiu, ul. św Mikołaja 40.

Ilość miejsc jest ograniczona noclegami w monasterach.

Przewidywany koszt to 1000 zł. Zawiera: przejazd autokarem, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie.

Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w pielgrzymce na adres mailowy prosforawroc@gmail.com z podaniem imienia, nazwiska, numeru PESEL i telefonu (niezbędne do ubezpieczenia), lub w sklepie Prosfora czynnym codziennie od godz. 10.30 do 17.00. Telefon kontaktowy 48 512-832-204 Irena Faron.